Teatr Żywiołów Versus

O Nas

Teatr Żywiołów Versus powstał w 2012 roku ale nasze korzenia sięgają już 2007 roku. Od tamtego pory tworzymy i budujemy niezapomniane wspomnienia dla naszych klientów. Nasze długoletnie doświadczenie, chęć podejmowania coraz to nowych wyzwań powodują, że nasze pokazy na długo pozostają w pamięci. Dzięki innowacyjnym pomysłom nasze spektakle zostały docenione przez wiele firm jak i organizacji.

Co nas wyróżnia na tle innych firm?

Nasze pokazy są przygotowywane przez ludzi z pasją, dostarczamy uśmiech i dobrą zabawę dla nas samych i klientów. Do stworzenia naszych Show wykorzystujemy ogień, światło, muzykę oraz profesjonalną pirotechnikę sceniczną. Cały czas dążymy do perfekcji i ciągle ulepszamy nasze przedstawienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy perfekcyjnie wkomponować niebezpieczeństwo ognia, piękno światła oraz urok pirotechniki w każde wydarzenie w którym mamy przyjemność brać udział.

„The noblest art is that of making others happy” / „Najszlachetniejszą ze sztuk jest sztuka uszczęśliwiania ludzi” – P. T. Barnum

Gdzie Nas Znajdziesz?